DUBAİ TURU

Tur Türü

Tur Hakkında

✈️DUBAİ TURU✈️
👉 TARİH:23-28 EKİM
👉FİYAT: 649 EURO

1.GÜN ANTALYA – DUBAİ - DUBAİ
İKONLARI ŞEHİR TURU –(Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu)
23 Ekim 2023, Pazartesi
Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından SunExpress Havayolları ‘nın XQ208 sefer sayılı ortak tarifeli uçuşu ile 00:30‘da Dubai ‘ye uçuyoruz. Yerel saat ile sabah 05:50‘de Dubai Havalimanı’na varışımızın ardından Dubai İkonları şehir turu için hareket ediyoruz. “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinden varacağımız lokal restoranda kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında, muhteşem ikonik yapıları ile şehrin en önemli turistik cazibe merkezlerinden olan Dünyaca ünlü Zabeel Sheikh Sarayı, Burj Al Arab Oteli, Media City, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Blue Water Adası, Dubai Eye, Palmiye adası panoramik olarak görülecek olup, Palmiye Adası The Pointe‘de verilecek serbest zaman dahilinde dileyen misafirlerimiz Monorail treni ile (2,5 Euro bilet bedeli) Palmiye Adası ‘nı farklı açılardan keşfedebilirler. Turumuzun ardından serbest zaman sunuyoruz. Akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak 828 metre yüksekliği ile Dünya‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa’nın önünde bulundan ve Dünya’ nın sayılı yapay göllerinden biri olan Burj gölündeki renk oyunları , ışık ve ses gösterisi ile senkronize olan “The Dubai Fountain Show‘u izliyoruz. Ardından açık büfe servis edilecek ve soft içeceklerin dahil olduğu akşam yemeği eşliğinde, Dubai‘nin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme şansına sahip olacağımız Dhow Cruise tekne gezimizi düzenliyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.
: 2. Gün
DUBAİ – (Akşam Yemekli Çöl Safari Turu)
24 Ekim 2023, Salı
Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek oln Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Çöl safari turumuz için otelimizden 4x4 jeepler ile hareket edeceğiz. Turumuzda çölde unutulmaz anlar yaşayıp, Off-Road macerası ve fotoğraf molası sonrası Bedevi kampına varacağız. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, Barbekü açık büfe akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.
: 3. Gün
DUBAİ – (Dubai Fenomenleri Turu) – (Burj Khalifa At the Top)
25 Ekim 2023, Çarşamba
Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Öğleden önce arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Dubai Fenomenleri Turu (65 Euro) programımızı düzenliyoruz. Turumuzda ilk olarak Dubai Frame ‘e hareket ediyoruz. “Gezegendeki en büyük resim çerçevesi “olarak bilinen Dubai Frame ‘in zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını, Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovları izleyerek, 150 metre yükseklikte camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarınızda hissedeceksiniz. Frame ziyaretimiz sonrasında Dubai Downtown’a hareket ediyoruz. Dubai Opera binası ve şık mekanların bulunduğu Boulevard caddesini görecek, instagram ve sosyal medya fenomenlerinin uğrak yeri Wing of Mexico – Burj Plaza’ da mola vereceğiz. Alışveriş ve çevre gezisi için Souk Al Bahar – Dubai Mall‘da sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, 828 metre yüksekliği ile Dünya’nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa‘nın 124. katına yine Dünya’nın en hızlı asansörü ile çıkacak ve seyir terasından Dubai‘nin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top (50 Euro) etkinliğine katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.
: 4. Gün
DUBAİ – (Limuzin ve Lüks Yat ile Dubai Fenomenleri Turu)
26 Ekim 2023, Perşembe
Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Akşam üzeri dileyen misafirlerimiz Limuzin ve Lüks Yat ile Dubai Fenomenleri Turu (85 Euro) turumuza katılabilirler. Otelimizden özel limuzin ile alınışımızla birlikte; şaşırtıcı lüks ve gösterişin başkenti Dubai ‘nin canlı ve gözde caddelerinde çevre gezisi gerçekleştireceğiz. Turumuzun devamında lüks yatımızda Dubai ‘nin tüm ihtişamını denizden, akşam ışıklarının da kattığı güzellik eşliğinde görebileceğimiz, soft içecek ikramlarının da dahil olduğu keyifli bir gezinti sunacağız. Yat gezimiz sonrasında ünlü restoranları, cafeleri, mağazaları, lüks eğlence mekanları ve gece hayatıyla ünlü JBR ‘da sunulacak serbest zaman ardından turumuzu tamamlayarak otelimize dönüyoruz.
5. Gün
DUBAİ – (Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu) – ABU DHABİ İKONLARI TURU – (Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri Turu)
27 Ekim 2023, Cuma
Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu (35 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Petrol öncesi Dubai’nin lokal hayatını gözlemleyebileceğimiz, ilk yerleşim yeri olan Bastakiya Bölgesi’ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahallelerini, geleneksel dar sokakları, Meena Pazarını; lokal mimarisi ve çarşısı ile ünlü Al Seef‘i gezeceğiz; sunulacak serbest zaman sonrasında Baniyas/Deira bölgesinde bulunan altın, baharat, hurma ve elektronikçiler çarşılarını ziyaret ederek turumuzu tamamlayacağız. Tur sonrasında Abu Dhabi İkonları Şehir Turu programımızı düzenlemek üzere 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi‘ye hareket ediyoruz. (Dubai – Abu Dhabi arası 125 km.) Abu Dhabi ‘ye varışımızla birlikte tasarımında dünya kültürlerini birleştirme amacı ile Dünya‘nın birçok farklı ülkesinden getirilen malzemelerinin kullanıldığı ve pek çok mimari akımın harmanlanmış olduğu, Osmanlı mimarisinin de etkilerinin görüldüğü, 82 farklı boyutta kubbesi olan, 17.000 metrekare avlusu ve camii içerisinde Dünya‘nın en büyük halısının bulunduğu, avizeleri pırlantalardan oluşan ve Dünya‘nın sayılı büyük camileri arasında olan Sheikh Zayed Camii görülecektir. Sheikh Zayed Camii ziyaretimiz sonrası Abu Dhabi ‘de serbest zaman sunuyoruz. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Saadiyat Adası, Abu Dhabi Louvre Müzesi panoramik olarak görülecek olup ardından eğlence adası olarak bilinen Yas Adası gezimizi düzenleyeceğiz. Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World eğlence merkezleri panoramik olarak görülecek olup, Yas Mall’da alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman verilecektir. Arzu eden misafirlerimiz Warner Bros World veya Ferrari World ziyaretleri gerçekleştirerek (giriş ücreti 80 Euro) birbirinden eğlenceli ve adrenalin dolu aktivitelere katılabilir, temalı hediyelik eşya alışverişi gerçekleştirebilirler. Abu Dhabi jet sosyetesinin uğrak yeri olan, gece hayatı ve eğlencesi ile ünlü, F1 pistini de yakından panoramik olarak görebileceğimiz Yas Marina ‘da fotoğraf ve çevre gezisi için serbest zaman veriyoruz. Tur bitiminde Abu Dhabi ikonları şehir turumuza devam ediyoruz. Gezimiz esnasında 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin, bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Ardından, Emirates Palace, Etihad Towers, Qasr Al Watan, Marina, Corniche ve hurma pazarı görülecek yerler arasındadır.
6. Gün
ABU DHABİ – DUBAİ – ANTALYA
28 Ekim 2023, Cumartesi
Rehberimizin belirteceği saatte Antalya ‘ya gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Dubai Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından SunExpress Havayolları ‘nın XQ209 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 07:35‘de Antalya ‘ya uçuyoruz. TSİ 11:15‘de Antalya Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.
Tur Çıkış Tarihi: 23 Ekim 2023, Pazartesi
👉Otel İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak 0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş
3* Premier Inn Dubai Ibn Battuta Mall vb.
3 Yıldızlı Oteller / Oda + Kahvaltı
649.00 € Çify kişilik odada
799.00 € Tek kişi konaklama
649.00 € aynı odada 3 kişi
105.00 € 0/02 yaş
629.00 € 02/11 yaş
Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 270 € yerine 225 €
✅Pakete Dahil Olan Hizmetler:
✅ Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro)
✅Akşam Yemekli Çöl Safari Turu – (85 Euro) (Açık büfe BBQ akşam yemeği ve soft içecekler dahil)
✅ Dubai Fenomenleri Turu (65 Euro)
✅ Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu (35 Euro)
✅0– 2 yaş arası ücretsiz, 3/12 yas arası 200 Euro ‘dur.

🎊VİZE DAHİL Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 355 € yerine 280 €
Pakete Dahil Olan Hizmetler:
💠Dubai Vizesi (85 Euro)
💠 Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro)
💠 Akşam Yemekli Çöl Safari Turu – (85 Euro) (Açık büfe BBQ akşam yemeği ve soft içecekler dahil)
💠 Dubai Fenomenleri Turu (65 Euro)
💠 Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu (35 Euro)
💠0 – 2 yaş arası 45 Euro, 3/12 yas arası 255 Euro ‘dur.
💠Fiyata Dahil Olan Hizmetler
💠SunExpress HY tarifeli seferleri ile Antalya HL (AYT) – Dubai Havalimanı (DXB) – Antalya HL (AYT) parkurunda uçak bileti,
💠 Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
💠 Havalimanı transferleri
💠Tercih edilen otelde 4 gece oda & kahvaltı konaklamalar.
💠Dubai İkonları şehir turu
💠Abu Dhabi İkonları şehir turu
💠Türkçe rehberlik hizmetleri
💠TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
❌Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
❌Dubai Vizesi 85 Euro (Seyahat tarihlerini kapsayan tek girişli vize olup, Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz vizeden muaftır)
❌Yurt dışı çıkış harcı bedeli
❌ İsteğe bağlı seyahat sağlık güvence paketi (kişi başı 15 Euro)
❌Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
❌ İsteğe bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
❌Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 2€-4€ olan konaklama vergileridir.)

Değerlendirmeler

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

  • Kalite
  • Lokasyon
  • Olanaklar
  • Servisler
  • Ücret

Tur Bilgileri

Tur Kapasitesi

35

Yaş Sınırı

7

Tur Lokasyonu

Fırsatlar

DOĞU EKSPRESİ TURU

DOĞU EKSPRESİ TURU

0.00 
GAP TURU

GAP TURU

0.00 
FAS TURU

FAS TURU

0.00