BAYRAMA ÖZEL(POLENEZKÖY-ŞİLE-AĞVA-MAŞUKİYE-SAPANCA)

Tur Türü

Tur Hakkında

BAYRAMA ÖZEL 🎊
✨POLONEZKÖY
✨ŞİLE
✨AĞVA
✨MAŞUKİYE
✨ORMANYA
✨ HOBBİT EVLERİ
✨SAPANCA
👉(1 Gece konaklama )👈
👉Tarih :12/14 NİSAN
👉Fiyat :3750 TL
POLONEZKÖY, SAKLIKÖY, ŞİLE, AĞVA
1. GÜN : Belirtilen buluşma noktalarından hareketle; Konaklamalı Şile- Ağva- Maşukiye- Sapanca turumuza başlıyoruz. Turumuzun ilk durağı Polonya’lılar tarafından kurulan Polonezköy olacaktır. Buradaki Cumhuriyet Köyünde alacağımız kahvaltı ( extra ücretli olup isteğe bağlıdır) sonrasında yürüyüş yapmak isteyen misafirlerimiz için , Polonezköy yürüyüş parkurunda serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz doğal güzellikteki parkurda yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Polonyalıların yaptığı ağaç oymacılık eserlerinin bulunduğu parkta fotoğraflar çekip , dinlenebilirler. Polonezköy gezimizin ardından Saklıgöl’e gidiyoruz. Yüksek ağaçların altında adeta gizlenmişçesine duran bu gölün tadını çıkarttıktan sonra ,küçük bir balıkçı kasabası olan Şile’ye hareket ediyoruz. Tarih ve doğanın iç içe olduğu Ağlayan kayalar, Şile feneri, Şile Kalesini fotoğraflıyoruz. Şile şehir merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Ağva’ya hareket ediyoruz. Ağva da öğle yemeğimizi alacağız ( öğle yemeği extra ücretli olup isteğe bağlıdır).Öğle yemeğinin ardından sonra ilk olarak Göksu deresinde bulunan güzellikleri fotoğraflayacağımız muhteşem tekne gezimizi (extra ücretli olup isteğe bağlıdır) yapıyoruz , sonrasında iki dere ve Karadeniz’in oluşturduğu üçgen arasında kurulmuş olan Ağva merkezinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sonrasında turumuzu sonlandırıp otelimize yerleşiyoruz Akşam yemeğimiz otelimizdedir. Konaklama İzmit.
MAŞUKİYE, AT ÇİFTLİĞİ, ORMANYA, SAPANCA
2 GÜN : Otelden alacağımız kahvaltımızın ardından, yolculuğumuza başlayıp Maşukiye’ye varmadan önce AT ÇİFTLİĞİ ‘ne uğruyoruz.. Dileyen misafirlerimiz burada vereceğimiz serbest zamanda At binebilir, çiftlikte vakit geçirebilirler. At Çiftliğinde verdiğimiz zamanın ardından doğasıyla meşhur olan Maşukiye’ye hareket ediyoruz. 15 dakikalık yolculuğumuzun ardından Maşukiye’ye ulaşıyoruz Patikalarda , doğayla baş başa kalacağımız yürüyüşümüze başlıyoruz. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağız . Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak..
Maşukiye deki gezimizin ardından öğlen yemeği molası verir, Sopeli doğal yaşam köyüne gelerek , cennet güzelliklerinden bir yer olan burada yemeğimizi yer, güzel vakit geçiririz Fotoğraflarımızı alır , gezimizi yapar ve kaldığımız yerden devam ederiz.İkinci durağımız olan Ormanya ‘ya gelerek , doğa içinde göreceğiniz bu ormanya hobbit evleri hem sizlerin hem çocukların oldukça ilgisini çekecek ,kendinizi bir masal kahramanı gibi hissettirecektir. Tabiat parkı içerisinde bulunan hobbit evleri fotoğraflarınız içinde güzel bir arka fon oluşturacak. Ormanya turumuzu bitirip Kartepe’ye gelerek; Türkiye nin en büyük cam seyir terasın dan sapanca gölünü ve ve eşsiz dağ manzarası izleyebileceğiz. Zamanımızı tamamlayıp Sapanca gölü’ne geçeriz ve isteyen arkadaşlarımız gölde tekne gezintisi yapar, isteyen arkadaşlarımız ise göl kenarında çay veya kahvesini içerek dinlenir. Sonrasında Antalya ‘ya doğru dönüş yolculuğuna geçeriz .
Bir sonraki YESAR TUR programında buluşmak ümidiyle .
✅FİYATA DAHİL OLANLAR
* ULAŞIM
* REHBERLİK HİZMETİ
* ARAÇ İÇİ İKRAM SU
*OTELDEN ALINAN AKŞAM YEMEĞİ VE SABAH KAHVALTISI
* ACENTA REFAKATİ
* SEYAHAT SİGORTASI
❌FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
* İLK GÜN SABAH KAHVALTISI
* TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
*ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETİ
* TURKUAZ GÖLÜ TEKNE TUR
* ÖZEL HARCAMALAR
*REZERVASYON 1000 TL ÖN ÖDEMEYLE YAPILMAKTADIR.*

Değerlendirmeler

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

  • Kalite
  • Lokasyon
  • Olanaklar
  • Servisler
  • Ücret

Tur Bilgileri

Tur Kapasitesi

45

Yaş Sınırı

+10

Tur Lokasyonu

Fırsatlar

ALAÇATI OT FESTİVALİ

ALAÇATI OT FESTİVALİ

0.00 
İRAN TURU

İRAN TURU

0.00 
FAS TURU

FAS TURU

0.00