BATUM-TİFLİS TURU

Tur Türü

Tur Hakkında

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL

Batum Tiflis Turu

TEK KİŞİLİK ODA 649 USD

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 549 USD

0-2 YAŞ 20 USD

3-6 YAŞ 449 USD

7-12 YAŞ 549 USD

 

2 Gece 3 Gün

Antalya dan Direk Seferler ile

Tiflis Gecesi Ücrete Dahil

Batum Gecesi Ucrete Dahil

 

Tur Programi

1.Gün Antalya-Tiflis:15 Haziran 2024
Antalya Havalimani Pegasus Yurt DIşI Hatlar Kontuarinin önünde saat 02:00 da buluşmamizin ardindan PC 1840 Sefer Sayili Pegasus Antalya-Tiflis uçagimiz ile saat 04.00 ‘da Tiflis’ e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşik 1 saat 25 dk sürecek yolculuğumuzun ardindan yerel saat ile 07:00′ da Tiflis havalimanına iniş ve bizi bekleyen aracımiz ile otelimize hareket ve Otelimzde kahvalti (Ücrete Dahil).Kahvaltimizin ardindan Kafkasya’ nın en büyük Kilisesi olan Sameba Katedrali ile gezimize başlıyoruz. Teleferik (Ücrete dahil) ile Narikala’ ya çıkip kale surlarında yürüyüş yapıp, bir elinde şarap bir elinde kıliç olan Kartlis Deda Heykeli’ ni (Gürcü annesi) görüp İncir Vadisi (kanyon)’ ne yürüyerek iniyoruz Öğle Yemeği molamizin ardindan daha Sonra Eski Tiflis evleri, Tiflis Şelalesi, Tarihi Tiflis Kükürt Hamamlari, Yer Alti Pazari, Tamada Heykeli, Karvasla Müzesi, tarihi Cuma Camii, Sinagog ve Sioni kilisesi, Erekle Meydani,Gabriadze Kukla Tiyatrosu Saat Kulesi, Özgürlük meydanı, Cumhurbaşkanı Sarayl, Parlemento Binasi, Metekhi Köprüsü, Şrali Hidi (kuru köprü) Vernisaj Pazarı (Antika Pazari), Mtatsminda Park gibi önemli yerleri gezdikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemekli Gürcü Eğlencesi için toplanip restorantimiza hareket. Saat 23:00′ a kadar Gürcü Gecesi sonrası dinlenme için otelimize hareket ediyoruz. Geceleme Tiflis’ teki otelimizde.
Konaklama: Gtm Kapan Tiflis // ibis Tbilisi Stadium Hotel
3.Gün Tiflis-Kutsai-Batum:
Otelde alacağimiz kahvaltimizin ardindan odalarimiz boşaltiyoruz ve Batum’ a doğru yola çıkıyoruz. Önce doğu Gürcistan’ In Eski Başkenti Kura ve Aragvi Irmaklarının birleştiği yerde kurulu Mtsheta’ ya variyoruz..UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alan Kale ve Katedrali gördükten sonra yaklaşık 1,5 saat yolculuktan sonra Yol üzerinde Gürcü Lider Stalin’ in doğduğu ve çocukluğunu geçirdiği Gori şehrine uğrayıp, doğduğu evi, Stalin Müzesi’ ni ve Gori Kalesi’ ni görüp yolumuza devam ediyoruz..Rioni Nehri üzerinde kurulu olan Gürcistan’ in ikinci büyük şehri Kutaisi’de UNESCO Dünya Kültür Mirasi içinde yer alan Bagrati Katedrali, Beyaz Köprü ve şehir merkezinde yer alan Kolhis Çeşmesi’ ni gezip göreceğiz. Öğle Yemeği molamizin ardından Batum’ a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşik 3 saatlik yolculuktan sonra Batum’ daki otelimize yerleşiyoruz. Otelde Akşam Yemeğine kadar dinlenme ve serbest zaman.Aksam Yemeği için Loby de toplanıyoruz. Yemekli Batum Gecemiz için hareket ediyoruz. Saat 22:30′ a kadar yemek ve eğlencenin ardindan otelimize hareket ve geceleme otelimizde.
Kahvalti: Otelimizde ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Yöresel Menü (Extra)
Aksam Yemeği:Batum’ da Resteurantimizda Gece Eğlencesi (Ücrete Dahil)
Konaklama: Intourist Batumi Hotel // Hotel Monarch Batumi v.b.
Güzergâh: Tiflis-Kutsai-Batum (385 KM.)
3.Gün-Batum-Sarp Sinir-Rize-istanbul-Antalya
Otele alacağimiz kahvaltimizin ardindan odalarimizi boşaltıyoruz ve Batum’ u gezmeye başlıyoruz. Batum Bulvari,Avrupa Meydani, Tarihi Orta Cami, Batum Katedrali, Ali Ve Nino heykeli, Alfabe Kulesi, Batum Limani’ ni görüp Batum’ un Tarihi Cadde ve Sokaklarını gezeceğiz. Öğle yemeği molamizin ardından bin bir çeşit bitki çeşidinin olduğu Batum Botanik Bahçe gezimizin ardından alişveriş için serbest zaman. Batum turumuzu güzel anılarla tamamliyor ve Sinir Kapısı’ na hareket ediyoruz. Sınır Kapısından geçişimizin ardından Rize havalimani’ na hareket. Aktarmali Rize-Istanbul-AntalyaTürk Hava Yollari TK2541 Sayili Saat 20.55 dönüş uçağimiz ile istanbul ardindan Antalya’ya varişimizin ardindan vedálaşiyoruz.
Kahvalti:Otelimizde ücrete dâhil
Öğle Yemeği:Yöresel Menü Extra
Aksam Yemeği:Yöresel Menü Extra
Güzergâh: Batum-Sarp Sinir Kapisi-Rize Havalimani (110 km)
Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Pegasus ile Antalya-Tiflis/Rize-istanbul-AntalyaGidiş Dönüş Uçak Biletleri
*Havaalani-Otel-Havaalani Transfer Hizmetleri
*Lüks Turizm Araçlari ile Bölgesel Ulaşımlar
*Belirtilen Otellerde 2 Gece Oda Kahvalti Konaklama
*Aksam Yemeği (1)-Gürcü Gecesi(Tiflis)
*Akşam Yemeği (1) Batum Gecesi (Batum)
*Türkçe Rehberlik Hizmetleri
*Tiflis Teleferik Ücreti
Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Öğle Yemekleri
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Kişisel Harcamalar
*ilk Günkü Akşam Yemeği
*Son Günkü Akşam Yemeği
*Yemeklerdeki içecekler
*Oteldeki Mini bar vs Ekstralar

Değerlendirmeler

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

  • Kalite
  • Lokasyon
  • Olanaklar
  • Servisler
  • Ücret

Tur Bilgileri

Tur Kapasitesi

50

Yaş Sınırı

+10

Tur Lokasyonu