BATI KARADENİZ TURU

Tur Türü

Tur Hakkında

🍂🍁EŞŞİZ DOĞASIYLA BATI KARADENİZ TURU🍁🍂
🍁AMASRA
🍁SAFRANBOLU
🍁BOLU ABANT
🍁YEDİ GÖLLER

👉 TARİH:27__29 haziran
👉FİYAT: 3750 TL
👉1 gece 2 gündüz
1.GÜN
Siz değerli misafirlerimizi toplanma noktasından alıp,Burdur- Afyon yol güzergahını izleyerek gerekli yerlerde molalarımızı vererek , sabah saatlerinde Amasra’ya varırız. Amasra’da alacağımız güzel bir kahvaltının ardından,
Amasra’yı gezeriz. Rehberimiz eşliğinde ağlayan ağaç, çekiciler çarşısı,kemerdere köprüsü,tavşan adası ‘nı görüp serbest zaman veririz, molamızın ardından Bartın’á doğru yola çıkarız. Yol güzergahında bulunan yaklaşık 10 km boyunca sağlı sollu çınar ağaçlarının bulunduğu aşk yolu denilen uzun ağaçların bulunduğu, doğa manzarasını panoramik görerek
Tokatlı Kanyonu´na geliriz.
Kanyon üzerinde bulunan Kristal Teras’da kanyon manzarasını doyasıya izleyerek kahvelerimizi yudumlar ve ters evi görür ve Yörük köyüne doğru yola çıkarız.Yörük köyü yol güzergahında bulunan Lati lokumda öğle yemeği ve yöreye özel safran lokumu,safran kolonya alış verişi için serbest zaman veririz. Molamızın ardından Yörük köyüne geçer, yörük köyü ve konağını gezeriz, buradaki molamızın ardından Karadenizin küçük sevimli tatil yeri olarak bilinen Müze Kent Safranbolu’ya geliriz; burada Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı, Hükümet Konağı, Güneş Saati, Saat Kulesi, Köprülü Mehmet Paşa Camii, Hıdırlık Tepesi gezeriz. Siz değerli misafirlerimizle birlikte gezimizi tamamlayarak konaklama yapacağımız otelimize geçeriz.
Konaklama SAFRANBOLU
2. GÜN :
Sabah otelden aldığımız kahvaltının ardından kiralamış olduğumuz dolmuşlara binerek (ekstra) Yedigöller’e doğru yola çıkarız. Yedigöller’e varılır ; Sırası ile İncegöl, Sazlıgöl, Nazlıgöl, Kurugöl, Büyükgöl, Seringöl, Deringöl’ü gezeriz, yedigöl gezimizi tamamlayıp Abant’a geçeriz, Abant gölü ve çevresini gezer bu doğa harikası olan yerde fotoğraflarımızı alıp, Gölcük gölüne geçer ve serbest zaman veririz. Son olarak çikolata fabrikasını ziyaret eder alış verişimizi yapar ve siz değerli misafirlerimizle Antalya´ya dönüş yoluna geçeriz.
Bir sonraki Yesar Tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak turumuzu sonlandırırız.
✅ÜCRETE DAHİL OLANLAR
🎁Seyahat Sigortası
🎁Ulaşım
🎁Profesyonel rehberlik hizmeti
🎁Otel konaklaması
🎁Otelde alınan sabah kahvaltı
🎁Otelde alınan akşam yemeği

❌ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:
♦️İlk gün kahvaltı
♦️Tüm öğle yemekleri
♦️Ören yerleri giriş ücretleri
♦️kişisel harcamalar
♦️Yedi gölere gidiş dolmuş ücretleri

HATIRLATMALAR !!!
**Kayıt yaptırırken TC Numaranızı
**Bineceğiniz Durağı
**Telefon numaranızı yetkilimize bildirmeyi unutmayınız …

Değerlendirmeler

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

  • Kalite
  • Lokasyon
  • Olanaklar
  • Servisler
  • Ücret

Tur Bilgileri

Tur Kapasitesi

45

Yaş Sınırı

7

Tur Lokasyonu

Fırsatlar